Opublikowany: 06/04/2024

XIV Sympozjum Naukowe Onkologia Konstelacje Kraków 19-20.04.2024

XIV Sympozjum Naukowe Onkologia Konstelacje Kraków 19-20.04.2024

grafika

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w XIV Sympozjum Onkologia Konstelacje 2024, które odbędzie się w formie stacjonarnej uzupełnionej o transmisję online w Krakowie na terenie Międzynarodowego Centrum Kultury, Rynek Główny 25, w dniach  19-20.04.2024.

Sympozjum ma stanowić pomost między onkologami z czołowych ośrodków onkologicznych na świecie a polskimi onkologami. Istnieje wiele kontrowersji w onkologii, zwłaszcza wokół terapii innowacyjnych. Zaproszeni wykładowcy to osoby, które uczestniczyły w badaniach rejestracyjnych współczesnych leków w onkologii lub współtworzyły rekomendacje kliniczne o zasięgu światowym bądź europejskim. Spotkanie będzie platformą do krytycznej wymiany poglądów.

Nazwa "Konstelacje" nawiązuje do formatu zaproszonych wykładowców jak i gości, będących czołowymi przedstawicielami polskiej onkologii, a także instytucji związanych z organizacją i finansowaniem onkologii.

Nasze spotkanie w tak szacownym i profesjonalnym gronie na pewno pozwoli na ciekawą dyskusję oraz interesujące refleksje na temat współczesnej onkologii.

Prof. dr hab. Piotr Wysocki
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
 

Udział w Sympozjum jest bezpłatny.

https://konstelacje.jordan.pl/pl/program