SerwisPolskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej

Zielone ASCO2014 – eBiuletyn PTOK 7/14.

22 maja 2014

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

zachęcamy Państwa do uczestnictwa w projekcie „Zielone ASCO”, który proponuje Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej proponuje Państwu korzystanie z dostępu do wirtualnego udziału w konferencji (virtual meeting) Amerykańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (American Society of Clinical Oncology – ASCO), która odbędzie się w dniach 30 maja- 3 czerwca 2014 roku. Dostęp do wirtualnego udziału w konferencji zostanie przekazany 20 członkom naszego Towarzystwa, mającym opłacone składki za rok 2014 według kolejności zgłoszeń przesłanych na adres : biuro.pr.ptok@coi.waw.pl , które muszą zawierać informację o miejscu pracy. Intencją pomysłodawców jest udostępnianie korzystania z usługi 3-5 pracownikom jednej kliniki/oddziału.

Proszę pamiętać, że osoby uczestniczące w tegorocznym kongresie ASCO posiadają dostęp do „Virtual Meeting”, który jest opłacony wraz z rejestracją. Hasła dostępu zostaną przesłane zwrotną pocztą elektroniczną.

Dodatkowo, w trakcie trwania konferencji ASCO, za pośrednictwem aplikacji Kurier Onkologiczny – przekazywane będą codzienne informacje i komentarze Ekspertów PTOK o najciekawszych wydarzeniach ASCO 2014.

http://ptok.pl/strona_glowna/zielone_asco2014

Z wyrazami szacunku,Maciej KrzakowskiPrezes Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej