SerwisPolskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej

Transformacja Cyfrowa: trendy i wyzwania w e-medycynie.

5 października 2017

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w Forum Gospodarki Cyfrowej - Transformacja Cyfrowa: trendy i wyzwania w e-medycynie.

Organizatorem Forum Gospodarki Cyfrowej jest Izba Gospodarki Elektronicznej, która w marcu br. powołała dedykowaną grupę roboczą ds. e-medycyny w swoich szeregach. Na rzecz rozwoju cyfryzacji polskiej medycyny e-Izba współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem HL7, CSIOZ, ze Związkiem Pracodawców Aptecznych PharmaNET, z Polską Izbą Informatyki Medycznej, z naukowcami, lekarzami oraz ekspertami prawnymi specjalizującymi się w sektorze e-zdrowia. W najbliższych planach jest również współpraca edukacyjna z CKP Uczelni Łazarskiego, która specjalizuje się w aktywności edukacyjnej z zakresu e-medycyny

Forum odbędzie się 9 listopada 2017r. w Kinie Praha w Warszawie. Jest to wydarzenie, na którym spotkają się eksperci sektora e-zdrowie, dzięki czemu Forum stanie się miejscem wymiany informacji z zakresu wyzwań międzynarodowej gospodarki cyfrowej oraz najważniejszych trendów związanych z cyfryzacją w medycynie.

Gościem specjalnym bloku e-medycyna będzie Michał Boni, Poseł do Parlamentu Europejskiego, który zapozna uczestników z największymi trendami w światowej e-medycynie. Program Bloku e-medycyna został przygotowany przez ekspertów z branży cyfrowej oraz praktyków branży medycznej. W trakcie bloku zaprezentujemy praktyczne cyfrowe rozwiązania dla szpitali i placówek medycznych. Nie zabraknie również tematów dla prowadzących apteki online. Forum będzie miejscem wymiany myśli oraz sprawdzonych rozwiązań cyfrowych w dynamicznie rozwijającej się branży e-medycyna.

Program Forum został podzielony na dwa bloki tematyczne: BLOK I - e-commerce - wyzwania i trendy. Blok II - e-medycyna - cyfryzacja w instytucjach medycznych. Wydarzenie będzie wypełnione debatami, prezentacjami i wystąpieniami ekspertów z Polski oraz z zagranicy, zwieńczone wieczorną galą, prestiżowego i znanego w branży, konkursu e-Commerce Polska awards 2017 (w tym roku po raz pierwszy wręczymy statuetki w kategoriach dedykowanych e-medycynie) oraz Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej. Zarówno Forum jak i wieczorna Gala będą okazją do rozmów biznesowych, nieformalnych spotkań i owocnego networkingu.

Zapraszamy do zgłoszenia do Forum Gospodarki Cyfrowej: https://forumgc.pl/rejestracja

Do zobaczenia!

Karolina MICHALSKA

Izba Gospodarki Elektronicznej

E BIURO@ E IZBA.PL:T: 662 108 088
I WWW.EIZBA.PL A Pańska 96 lok 83 , Warszawa