SerwisPolskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej

eBiuletyn PTOK 8/13.

8 marca 2013

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

zachęcamy Państwa do uczestnictwa w projekcie „Zielone ASCO”, który proponuje Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej.

Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej proponuje Państwu korzystanie z dostępu do wirtualnego udziału w konferencji (virtual meeting) Amerykańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (American Society of Clinical Oncology – ASCO), która odbędzie się w dniach 31 maja-4 czerwca 2013 roku. Dostęp do wirtualnego udziału w konferencji zostanie przekazany 35 członkom naszego Towarzystwa, mającym opłacone składki za rok 2013 według kolejności zgłoszeń przesłanych na adres : biuro.pr.ptok@coi.waw.pl, które muszą zawierać informację o miejscu pracy. Intencją pomysłodawców jest udostępnianie korzystania z usługi 3-5 pracownikom jednej kliniki/oddziału.

Proszę pamiętać, że osoby uczestniczące w tegorocznym kongresie ASCO posiadają dostęp do „Virtual Meeting”, który jest opłacony wraz z rejestracją. Hasła dostępu zostaną przesłane zwrotną pocztą elektroniczną.

Dodatkowo, w trakcie trwania konferencji ASCO, będą przesyłane elektroniczne powiadomienia, zwracające uwagę na istotne prezentacje. Powiadomienia będą opracowywane przez grupę ekspertów Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej.

Projekt „Zielone ASCO” zostanie przeprowadzony dzięki wsparciu firmy Roche.

http://ptok.pl/edukacja/zielone_asco_virtual_meeting

Z pozdrowieniami,

Maciej Krzakowski

Prezes Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej