SerwisPolskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej

eBiuletyn PTOK 24/13.

24 grudnia 2013

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Strona internetowa naszego Towarzystwa notuje ponad 1600 wizyt miesięcznie. Wśród nich znajduje się ponad 1300 unikalnych adresów IP. Najwięcej wizyt ma miejsce na poczatku tygodnia oraz po każdej wysyłce naszego eBiuletynu. Średnio przeglądane są 4 strony, a pojedyncza wizyta trwa prawie 2 minuty.

17 stycznia 2014 na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się konferencja poświęcona sposobom aplikowania o środki przeznaczone na badania biomedyczne w ramach Innovative Medicines Initiative - IMI ( www.imi.europa.eu). Konferencja połączona z praktycznymi warsztatami adresowana jest do naukowców, małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji non profit, agencji rządowych i innych instytucji wspierających, prowadzących lub zainteresowanych uczestnictwem w projektach naukowo-badawczych. Więcej informacji o konferencji oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie :

http://bastion.wum.edu.pl/aktualnosci/jedyna-w-polsce-konferencja-poswiecona-pozyskiwaniu-funduszy-na-badania-biomedyczne-z-imi/ .

Wszystkim Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Pomyślności w Nowym Roku.

Łączę wyrazy szacunku,


Maciej Krzakowski - Prezes Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej